Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Digitālais es jauniešu apmaiņas projektā!

14. Nov, 20:25 2017 gads
No 2017. gada 1. – 8.oktobrim viesu namā „Debesu bļoda” Ogres novadā un jauniešu studijā „BaMbuss” Rīgā  notika jauniešu apmaiņas projekts „DIGITAL ME” , kurā piedalījās 31 dalībnieks, jauniešu, vecumā no 15 – 29 gadiem, un grupas līderi no 5 dažādām valstīm – Latvija, Lietuva, Polija, Itālija un Bijusī Dienvidslāvijas Maķedonijas Republika. 

Projekta „DIGITAL ME” mērķis bija aktualizēt un veicināt pārdomas par sociālo tīklu un digitālo rīku piedāvātajām iespējām personīgo un profesionālo kompetenču attīstībai un iespējamajiem riskiem un sekām, tos neprasmīgi lietojot. Šī projekta ietvaros tika attīstīta jauniešu digitālo rīku un sociālo tīklu/mediju lietot prasme, aktualizējot jautājumus par drošību un atbildību internetā, attīstot spēju kritiski izvērtēt sniegto informāciju publiskajā telpā, pilnveidojot zināšanas par sava paštēla veidošanu sociālajos tīklos un izpratni par publicējamās informācijas nozīmību un ietekmi uz viņu privāto un profesionālo dzīvi, prezentāciju topošajam darba devējam, kā arī nākotni kopumā. Projekta ietvaros jaunieši organizēja aktivitātes, dalījās ar personīgo pieredzi un zināšanām par digitālo rīku lietošanu un diskutēja par digitālajā vidē pieejamajām iespējām, kopīgi apzinājās dažādās aplikācijas un interneta vietnes, kuras viņi var izmantot, lai paaugstinātu savas un arī citu jauniešu profesionālās un personīgās kompetences. Projekta rezultātā jaunieši apkopoja un izveidoja sarakstu ar jauniešiem zināmajiem un citiem iesakāmu aktīvu digitālo rīku/aplikāciju/vietņu sarakstu,  profesionālai attīstībai un darbam, ceļošanai, pašattīstībai un mācībām/izglītībai:   https://drive.google.com/file/d/1QbbhP0SwwdbfN39Xuu_TmfqpCT4vTEhV/view 

Projekta pieredze un aktuālitātes tika attēlotas jauniešu apmaiņai izveidotajā Facebook lapā: https://www.facebook.com/yeDigitalMe/ . 

Projekts "DIGITL ME” (projekta Nr. 2017-1-LV02-KA105-001548) tiek īstenots programmas Erasmus+ ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. 


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!